Oferta dla pr...

  • Enter Your Title

Oferta dla przedszkoli

Pragniemy przedstawić ofertę zajęć sportowych ukierunkowanych na naukę gry w piłkę nożną, która wzbogaci program przedszkola o dodatkowe atrakcje dla dzieci. Forma zajęć, jaką proponujemy, pozytywnie wpłynie na ich rozwój fizyczny i społeczny.

 

Oferta zajęć sportowych dla przedszkoli – plik PDF

 

Jeżeli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, to chętnie przedstawimy szczegóły naszej działalności na spotkaniu w Państwa Przedszkolu. Istnieje także możliwość przeprowadzenia bezpłatnych pokazowych zajęć sportowych dla dzieci, jeżeli tylko Przedszkole dysponuje odpowiednią bazą do tego typu ćwiczeń (ogródek, większa sala, duży korytarz).

Rozbudowanie oferty Państwa przedszkola o dodatkowe zajęcia sportowe, może przełożyć się na większe zainteresowanie rodziców Państwa Placówką, zachęcamy więc do współpracy z naszą szkółką.

W razie pytań lub chęci umówienia spotkania prosimy o kontakt.